Novinky ze sítě Vašeho byznysu

Po přihlášení získáte okamžitě přehled o aktuálním dění ve Vaší síti. Sami rozhodujete o tom, které z těchto informací jsou pro Vás zajímavé a důležité, a chcete je tedy na úvodní stránce zobrazovat.

 • Novinky z mé sítě
 • Kariéra – nabídky pracovních pozic
 • Návštěvníci Vašeho profilu
 • Tyto osoby by Vás mohly zajímat
 • Nejbližší společenské akce
 • Nově registrovaní členové
 • Nejnovější příspěvky ve Vašich skupinách
 • Noví členové ve Vašich skupinách
 • Nejnovější newslettery Vašich skupin
 • Skupiny, které by Vás mohly zajímat

Jako Premium člen také vidíte, kdo Váš profil navštívil.
Dobrá příležitost se o návštěvníkovi obratem informovat a navázat nový kontakt.


Pečujte o své kontakty

Osobní kontakt v aktivní síti je klíčem k úspěchu.
Zefektivněte navazování obchodních kontaktů osobním propojením s Vašimi obchodními partnery.
Najděte na ČESBYZu Vaše obchodní partnery, kolegy, a také dodavatele a zákazníky.

Vzhledem k tomu, že každý uživatel spravuje svůj vlastní profil, máte přístup vždy k aktuálním kontaktním údajům Vašich obchodních partnerů.
Obdržíte nejen aktuální kontaktní údaje a informace o obchodní činnosti Vašich partnerů, ale také velmi cílenou informaci o tom, co daná osoba právě hledá či nabízí.
Z běžné databanky firem zjistíte, v jakém odvětví firma působí. Pod „Hledám“ ale možná také zjistíte, že Váš obchodní partner hledá nové prostory, novou reklamní agenturu nebo partnera pro odpolední golf. A možná se dozvíte z pole „Nabízím“, že má Váš partner odborné znalosti přesně v té oblasti, kde je teď právě nutně potřebujete. Je výhodné znát nejen adresu, ale také znalosti a pole působnosti svých kontaktů.


Informovat (se) a diskutovat

Staňte se členy regionálních či odborných skupin a setkávejte se s lidmi s podobným zaměřením a zájmy.
Můžete zde diskutovat o aktuálním vývoji, pokládat dotazy nebo plánovat společné aktivity.

Na ČESBYZu najdete jednak čistě virtuální diskusní skupiny, ale také aktivní kluby, které pořádají například společné návštěvy veletrhů, sportovní akce s výměnou vizitek či podnikatelská setkání.

S uživatelským účtem Premium můžete založit a moderovat také vlastní skupinu, což Vám umožňuje ukázat své kompetence v určitém oboru či tématu skupiny a zároveň zajišťuje další dobré kontakty.


Firemní profil na ČESBYZu

Představte na ČESBYZu Vaši firmu či získejte více informací o společnosti Vašeho obchodního partnera.
Historie firmy, portfolio produktů a služeb, aktuální nabídky a také nabídka volných pracovních míst – to vše je možné ve firemním profilu uveřejnit.

Najdete zde velmi snadno a rychle kontaktní osobu.
Také propojení odkazem na firemní webovou stránku je součástí firemního profilu.
V balíčku „Firma PremiumPlus“ je možné také připojit firemní nebo produktové video.

Využijte svou profilovou adresu také jako firma:

cesbyz.cz/vzorova-firma

Tak získají Vaši zákazníci a obchodní partneři snadný přístup k informacím o Vaší společnosti. To vzbuzuje důvěru a podporuje dobrý obchod.

Registrované firmy poznáte také podle oficiálního označení ČESBYZ – registrovaná firma, a to jednak formou nálepky nebo banneru na webové stránce či dopisním papíru.


Top nabídky

Vaše firma má možnost využít platformy pro umístění speciální nabídky členům ČESBYZu, například formou zvláštní nabídky služeb nebo slevové akce. Nabídky našich „Premium Partnerů“ mají navíc přednostní umístění, jsou zvláště zvýrazněné a jsou integrovány do pravidelných newsletterů.
Pro poskytovatele je tato varianta prezentace výbornou formou reklamy a jako člen platformy ČESBYZ.cz tak získáváte přístup ke spoustě výhodných podmínek.

 • Autopůjčovny a firemní vozy
 • Cestování a rezervace hotelů
 • Společenské akce, veletrhy a výstavy
 • Finance a nemovitosti
 • Kancelářské potřeby a kancelářský nábytek
 • Reklama a reklamní předměty
 • Poradenství a personální agentury
 • Vzdělání a semináře

Máte další návrhy? Podělte se s námi!


Kariéra

Využijte Vaše kontakty a platformy volných míst také pro Vaši osobní kariéru. Informujte se při hledání nového zaměstnání o možných firmách a využijte svůj profil na ČESBYZu pro svou vlastní prezentaci při oslovení potenciálního zaměstnavatele.

Jako zaměstnavatel máte možnost se předem seznámit krátkým nahlédnutím do ČESBYZ-profilu zájemců o pracovní místo u Vaší společnosti s jejich dosavadním kariérním postupem. Údaje o vzdělání a pracovních zkušenostech, specializace a členství v odborných skupinách a v neposlední řadě také existující kontakty v daném odvětví či dokonce přímo s Vaší společností, to vše jsou důležité faktory při výběru kvalifikovaných zaměstnanců.


Setkávejte se s potenciálními obchodními partnery také mimo internet

Účastněte se společenských setkání a mějte již dopředu přehled o tom, kdo z Vašich potenciálních obchodních partnerů se jich bude účastnit také. Setkejte se cíleně s tím, koho již dlouho hledáte či koho jste již dlouho chtěli poznat. Ať už při odborných přednáškách, společenských akcích, podnikatelských setkáních či na veletrhu: nikde se tak snadno nenavazují kontakty, jako při oficiálních akcích ČESBYZu, protože nezávisle na tématu události mají všichni účastníci jeden společný cíl. A tím je právě rozšířit svou síť kontaktů. Zapojte se do hovoru, vyměňujte si vizitky a propojte se na ČESBYZu.