Informace a materiál pro redaktory a tiskové agentury

 

Nová sociální síť ČESBYZ.CZ : co českému trhu doposud chybělo

 

Dlouho plánované spuštění nové komunikační platformy pro navazování a správu obchodních kontaktů ČESBYZ.cz se obešlo bez potíží.

Co je ČESBYZ a komu je určen? Už zase další sociální síť?

 

ČESBYZ není klasická sociální síť. Je to platforma postavená na komunikaci ekonomicky aktivního obyvatelstva, které dává přednost vyšší kvalitě informací, před kvantitou podnětů ze soukromého života, jak to známe z běžných sociálních sítí. Je zároveň databankou kvalitních kontaktních dat pro případy, že hledáte přímého obchodního partnera, dodavatele či potenciálního zákazníka.

A jak to funguje? Platforma dává účastníkům možnost aktualizace vlastních dat v osobním či firemním profilu. V systému je možné využívat dle daného druhu členství různou formu vyhledávání, od jednoduchého až po podrobné vyhledávání například v rámci členství Personalista, kdy je účastníkovi umožněno vyhledávání kandidátů na pracovní pozice podle různých kritérií.

 

Databanka firem? Ne tak docela...

ČESBYZ mimo jiného nabízí také prostor pro vytváření skupin a pro odborné diskuse na nejrůznější témata. Jde tedy hlavně o komunikaci.  Diskusní fóra různých skupin, které mohou zakládat i jednotliví členové platformy, mohou být velkým přínosem pro odbornou veřejnost.  Platforma tak skýtá možnost prezentace znalostí daného tématu, což vede ke zvýšení důvěry potenciálních obchodních partnerů. 

Svým členům nabízí ČESBYZ ve spolupráci s obchodními partnery různorodý slevový program. Obchodní partneři za možnost nabídnutí slevy cílové skupině platí formou poplatků za inzerci.

 

Prvky portálu ČESBYZ

 

1. Moje síť

 Správa a vyhledávání kontaktů, správa vlastního profilu, obsluha funkce „Hledám“ a „Nabízím“, funkce „Sdělení pro mé kontakty“, manažer pošty.

 

2. Skupiny

 Správa vlastních skupin a skupin, kterých je uživatel členem, vyhledávání skupin, diskusní fóra v jednotlivých skupinách zaměřená tematicky či regionálně.

 

3. Společenské akce

 Tento prvek umožňuje účast či organizaci společenských akcí typu semináře, obchodní meetingy, prezentační akce apod., a to jak v rámci diskusních skupin, firem, tak pro jednotlivce.

 

4. Firmy

Záložka pro prezentaci a správu vlastních firemních profilů a možnost přehledu o novinkách v označených obchodních společnostech. Firmy mají možnost vytvořit si zde firemní prezentaci, přiřadit do firmy ty členy ČESBYZu, kteří jsou jejich zaměstnanci a vkládat do svých prezentací nabídky práce. Ty jsou pak podle typu členství navázány na vyhledávací funkce v záložce kariéra.

5. Kariéra

Umožňuje uživatelům sítě hledajícím práci, najít si místo podle představ a požadavků a naopak dává zaměstnavatelům možnost najít si potenciální profil kandidáta na pracovní místo v profesionálním prostředí.

 

Pro bližší informace a odpovědi na otázky, které zajímají Vaše čtenáře, se obraťe na info@cesbyz.cz

Spojí se s Vámi náš tiskový mluvčí.